Sodapup Kukuřice na pamlsky a žvýkání Medium

Plnící hračka na pamlsky v designu kukuřice dokáže zabavit Vašeho pejska na dlouhé minuty a někdy i hodiny. Patentovaný materiál použitý pří výrobě vydrží opravdu hodně a Váš pes tak kromě mlsání uspokojí i své žvýkací potřeby. Přece jen je takováto hračka na žvýkaní lepší, než Vaše oblíbené boty.

Můžeme doručit do:
17.7.2024
359 Kč
Skladem

Plnící hračka s motivem kukuřice zabaví vašeho parťáka na dlouhé minuty (možná i hodiny) a zajistí mu řádnou dávku endorfinů, aniž by se musel zvednout z pelechu. Je vyrobena v USA z kvalitního, zdravotně nezávadného materiálu, který je vhodný do myčky a pevností se vyrovná těm nejpevnějším z pevných hraček – takže jí váš hafan bude mít pravděpodobně dost dlouho. Kukuřice patří mezi plnícími hračkami od Sodapup k těm velmi měkkým (je měkčí i než Sodapup plechovka).

 

VYROBENO V USA

SodaPup je čistě americká značka, která si zakládá na domácí výrobě. Všechny produkty mají velmi přísné standardy kvality a zdravotní nezávadnosti. Firma si zároveň zakládá na udržitelnosti životního prostředí a kvalitním ohodnocení práce, což velmi rádi podpoříme.

VHODNÉ DO MYČKY

Misku můžete dát bez problémů do myčky. Navíc zvládne i mrazák (z důvodu možnosti zánětu žaludku ale moc nedoporučujeme) a dokonce mikrovlnkou, takže materiál vaší kreativitu rozhodně neomezí.

Jméno značky: Sodapup
Kategorie: Plnicí misky a hračky
Hmotnost: 0.1 kg
Zpět do obchodu