Omáčka hovězí/ jehněčí/ kuřecí 100ml BPF

Výrazně zvyšuje chutnost krmiva a její nutriční hodnotu. Dochuťte misku Vašeho chlupáče k dokonalosti. 

35 Kč
Objednáno Objednáno Objednáno Zvolte variantu

výrazně zvyšuje chutnost krmiva a její nutriční hodnotu. Dochuťte misku Vašeho chlupáče k dokonalosti. 

 

SLOŽENÍ:

 

HOVĚZÍ: Vývar z hovězích kostí z trávou krmeného skotu (voda, hovězí kosti), hovězí játra, mrkev, guarová guma.

Analytické znaky: Hrubý protein: 2,94 % Hrubé oleje a tuky: <0,5 % Vlhkost: 95,52 %, Hrubý popel: 0,23 % Kolagen: 1,29 %

 

KUŘECÍ: Vývar z kuřecích kostí (voda, kuřecí kosti), kuřecí játra, mrkev, guarová guma.

Analytické znaky: Hrubý protein: 3,51 % Hrubé oleje a tuky: 0,77 % Vlhkost: 94,49 %, Hrubý popel: 0,33 % Kolagen: 1,3 %

 

JEHNĚČÍ: Vývar z jehněčích kostí (voda, jehněčí kosti), jehněčí játra, dýně, guarová guma.

Analytické znaky: Hrubý protein: 4,61 % Hrubé oleje a tuky: <0,5 % Vlhkost: 93,58 %
Hrubý popel: 0,39 % Kolagen: 2,11 %

 

Bowel Builder" zapadá do moderního trendu v pet výživě, který zdůrazňuje význam střevního zdraví nejen pro trávení, ale také pro celkovou pohodu. Jak to souvisí s aktuálními trendy:

Zaměření na střevní zdraví: Poslední roky přinesly rostoucí pochopení střev jako "druhého mozku". Mikrobiom, neboli komunita mikroorganismů žijících ve střevech, hraje klíčovou roli v imunitní funkci, duševním zdraví a celkové pohodě. To platí stejně pro zvířata jako pro lidi.

Holistický, celostní přístup: Existuje tendence používat přírodní a celistvé složky v krmivech pro zvířata. Složky jako dýně, řepná dužina a bobule se začleňují pro jejich obsah vlákniny a další prospěšné vlastnosti.

Probiotika a prebiotika: Stejně jako se staly populárními v lidské výživě, probiotika (prospěšné bakterie) a prebiotika (potraviny, které tyto bakterie živí) se stávají standardními složkami v prémiových krmivech pro zvířata.

Bezobilné a s omezeným množstvím složek: Ačkoliv bezobilné diety byly v poslední době pod lupou, vzešly z myšlenky snížit potenciální alergeny a poskytnout jednodušší, snáze stravitelné složky pro zvířata. Zde je důraz na snadnější a hladší trávení pro mazlíčky.

Kostní vývar: Kdysi základem v lidských předků, kostní vývar zažil obrození jak pro lidskou, tak pro zvířecí spotřebu. Bohatý na kolagen a aminokyseliny je považován za podporu zdraví střevního povrchu.

Funkční potraviny a doplňky: Mimo základní výživy je rostoucí zájem o potraviny a doplňky, které poskytují konkrétní zdravotní výhody. To zahrnuje bylinky, omega-3 mastné kyseliny a další složky, které mohou podporovat střevní zdraví.

Transparentnost a výzkum: Majitelé zvířat se stávají více vzdělanými a náročnými ohledně toho, co je v krmivu jejich zvířete. To vedlo k požadavku na transparentnost od výrobců krmiva pro zvířata, stejně jako ke zvýšení výzkumu kolem pet výživy.

Personalizovaná výživa pro zvířata: S uznáním, že každé zvíře je jedinečné, je rostoucí trend směrem k personalizované výživě pro zvířata. To může zahrnovat krmivo smíchané na míru nebo přidání konkrétních doplňků, jako je střevní budovatel, pro řešení individuálních potřeb.

Vzdělání a povědomí: Jak majitelé zvířat získávají více znalostí o důležitosti střevního zdraví, je větší poptávka po produktech, které cíleně podporují tento aspekt pohody zvířete.

Jméno značky: Bohemia Pet Food
Kategorie: Vývary, omáčky a další
Zpět do obchodu