Lesk + rozčesávací sprej pro psy Yuup 150 ml HOME

Tip
4798 lesk rozcesavaci sprej pro psy yuup 150 ml home

Dvousložkový rozčesávací sprej pro psy usňadňuje rozčesávání, snižuje nechtěný objem u dlouhé srsti, krásně voní a pomáhá předcházet opětovnému cuchání.

Můžeme doručit do:
17.7.2024
315 Kč
Skladem

Dvousložkový rozčesávací sprej pro psy usnadňuje rozčesávání, snižuje nechtěný objem u dlouhé srsti, krásně voní a pomáhá předcházet opětovnému cuchání. Využívá inovativní techniku kombinace působení dvou specifických složek, které se smísí protřepáním láhve před použitím. Obě fáze se dočasně spojují v komplex antioxidačních vitaminů C + E + panthenolu, kvaternizovaného keratinu, kreatinu a ochranných složek pro lehké rozčesávání a restrukturalizaci. Při pravidelném používání dává srsti extrémní ochranu před škodlivými prvky, jako je slunce, slaná voda, chlor, znečištění, kartáčování a sušení. Bez alkoholu, obohacené o jemné silikony pro suchý a lehký pocit. Snižuje čas sušení a celkové úpravy.


Návod k použití: Před a při použití protřepejte, aby se obě složky spojily v jednu. Pro usnadnění česání při sušení naneste na mokrou srst, při česání za sucha naneste rovnoměrně. neoplachuje se.


POZOR! Stříkejte jen malé množství na jedno místo v srsti.

Jméno značky: YUUP
Kategorie: Šampony, kondicionéry, rozčesávače
Hmotnost: 0.1 kg
Zpět do obchodu