BARFIT sušené kostky jehně 200g

  • přírodní bez chemických úprav 
  • šetrně sušená horkým vzduchem
  • monoproteinová
  • ručně zpracovaná 
  • vyrobeno z regionálních surovin té nejvyšší kvality (Německo)
  • možno zahrnout do výživové metody BARF 
Můžeme doručit do:
17.7.2024
129 Kč
Skladem

Dokonalá chuť a vůně masa, Barfit sušené masové kostky vyrobené v Německu z 99,5% čerstvého masa převážně regionálních zdrojů a 0,5% drcených skořápek mušlí.  Suroviny pocházejí výhradně od společností, které jsou jim známé. Pro tyto výrobky se nepoužívají suroviny nižší kvality. Monoproteinové - vhodné také pro alergické psy.

 

Složení:

Drcená skořápka mušle - jemně namletá příznivě působící na funkčnost kloubů a celého pohybového aparátu.

Jehněčí maso - vynikajícím zdrojem vysoce kvalitní bílkoviny, vhodné  pro jednotlivce s citlivým zažíváním. Dobře stravitelné a velmi  chutné. Bohatý zdroj železa, vitaminu B2, vápníku. Má velmi nízké procento tuku.

Kousky sušeného masa mají tmavší barvu , přirozenou a jemnou, masitou vůni po surovině . Čistě přírodní neupravované maso sušením na povrchu ztmavne, což je dáno vysušením zbytků krve v surovině, která obsahuje hemoglobin . Ten má v suchém stavu černou barvu. Do některých sušených mas se přidávají škodlivá barviva, aby imitovali  barvu  syrového masa. Není možné vyrobit přírodní cestou pamlsek bez chemie vždy ve stejném barevném odstínu. Záleží na základní surovině ta přece také nemůže být stále stejná (tím je myšleno pokaždé ze stejného kusu zvířete).

Složení: jehněčí maso 99,5%, rozdrcené skořápky mušlí 0,5% 

Analytické komponenty:

Hrubý protein 31,7%, hrubá vláknina 1,3%, hrubé oleje a tuky 20,2%, hrubý popel 23,8%

Baleno EKOLOGICKY v recyklovatelném papírovém obalu.

Jméno značky: BARFIT
Kategorie: Pamlsky
Hmotnost: 0.1 kg
Zpět do obchodu