Arašídové máslo s mletým parožím 300 g

Arašídové máslo pro psy. 100% přírodní složení. Neobsahuje lepek, umělé příchutě, konzervanty ani barviva.

Arašídové máslo je zdravý a lahodný pamlsek pro všechny psy. Obsahuje spoustu bílkovin a zdravých tuků. Jeho vůně je prostě neodolatelná. Arašídové máslo pro psy 4DOGS navíc obsahuje mleté přírodní paroží, které složení obohacuje o důležité minerály.

Tuto pochoutku můžete podávat jako běžný doplněk výživy, ale my ji nejraději používáme do lízací podložky LickiMat anebo jako náplň do hraček Kong.

 

Můžeme doručit do:
17.7.2024
189 Kč
Skladem

Arašídové máslo jako součást vyvážené stravy psa

Arašídové máslo je lahodná a zdravá pochoutka, kterou lze psům podávat jako součást vyvážené stravy. Je bohatá na bílkoviny, zdravé tuky, vlákninu a vitamíny, které jsou nezbytné pro správné fungování organismu psa.

 

S drceným parožím

Arašídové máslo 4DOGS není obyčejné arašídové máslo. Složení obsahuje 5 % drceného paroží, který je bohatým zdrojem kolagenu, bílkovin a aminokyselin. Psi paroží milují, takže pro ně arašídové máslo bude ještě atraktivnější.

 

Ideální do hraček a lízacích podložek

Pro ještě lepší složení a snadnější roztírání, složení arašídového másla 4DOGS je doplněno o bramborový škrob a pivovarské kvasnice, které jsou bohaté na vitamíny, minerály a podporují imunitní systém a zdraví pokožky.

 

Pamlsek nabitý proteinem

Protein je nezbytný pro stavbu a udržení svalů, kostí a kůže. Arašídy, ze kterých se arašídové máslo vyrábí, jsou vynikajícím zdrojem bílkovin, poskytujících přibližně 25 gramů na 100 gramů másla.

 

Zdravé tuky

Zdravé tuky pomáhají udržovat zdravou kůži a srst a podporují imunitní systém. Arašídové máslo je bohaté na zdravé tuky, jako je kyselina olejová a linolová, které jsou nezbytné pro zdraví vašeho psa.

 

Další benefity arašídového másla

Vláknina pomáhá regulovat trávení a předcházet zácpě. Arašídové máslo je dobrým zdrojem vlákniny, poskytuje přibližně 4 gramy na 100 gramů produktu. Vitamíny jsou důležité pro celkové zdraví a pohodu vašeho psa. Arašídové máslo je bohaté na vitamíny E, B3 a B6, které jsou nezbytné pro zdraví psa.

 

Složení

Pražené arašídy se slupkou, prášek z jeleního parohu, pivovarské kvasnice, bramborový škrob.

Pasterizováno. Skladujte na chladném a suchém místě. Po otevření skladujte v chladničce po dobu až 3 měsíců. Chraňte před sluncem.

 

Dávkování

Arašídové máslo je bohaté na kalorie, a proto ho dávkujte s mírou.
Obvykle dávkujeme dvě čajové lžičky.

 

Analytické složky

Bílkoviny 25,2 %
Sacharidy 16 %
Tuk 43 %
Vláknina 6,3 %
Popel 2%

Energetická hodnota ve 100 g: 564 kcal

Kategorie: Náplně
Hmotnost: 0.1 kg
Zpět do obchodu